THE OPEN

Pos.PlayerStablefordFor 9Bag 9Sidste 6Sidste 3
1Claus B. Jensen341717145
2Per Leonhard30161495
3Thomas Lind29191063
4Søren J. Morsing281018156
5Carsten Ebdrup28171183
6Morten Solgaard271116144
7Kenneth Brødløs271512115
8Morten Brandstrup261214104
9Steen Hansen26131396
10Henrik Lenler26151181
11Henrik H. Pedersen241212105
12Christian Poulsen23121192
13Bo Kaa2291294
14Søren Mouritsen22111185
15Brian Jungså1981194

Program
08:30 Morgenbuffet
09:00 Lodtrækning til holdene
09:15 Opvarmning
10:00 Tee time
Efterfølgende præmieoverrækkelse og tak for idag

ÅrPlayer
2010Per Henrik Thomas
2011Niels Jørgen Lind
2012Per Leonhard
2013Keld Borlund
2014Henrik H. Pedersen
2015Niels J. Lind
2016Henrik H. Pedersen
2017Niels J. Lind
2018Claus B. Jensen
2019Steen Hansen
2020Thomas Lind

Én kommentar indtil videre

Kenneth BrødløsUdgivet i9:20 pm - mar 31, 2018

Skal vi betale noget til greenfee inden ?.

Du skal være logget ind for at skrive en kommentar.