THE CLASSIC

Pos.PlayerStablefordFor 9Bag 9Sidste 6Sidste 3
1Henrik H. Pedersen362016104
2Rune Thomsen*351817127
3Ole Pilgaard35211496
4Leif Jensen341222134
5Henrik Lenler33171675
6Morten Brandstrup321517138
7Per Leonhard321814126
8Claus B. Jensen301218136
9Niels J. Lind28820135
10Brian Jungså28131596
11Steen Hansen28171163
12Steen Kodahl25131274
13Bo Kaa23121193
14Peter Svalgaard23121185
15Tommy Kling114744

ÅrPlayer
2010Thomas Ravnholm
2011Bo Kaa
2012Christian Poulsen
2013Niels Jørgen Lind
2014Henrik H. Pedersen
2015Claus Blem Jensen
2016Brian Jungså
2017Henrik H. Pedersen
2018Niels J. Lind
2019Henrik Lenler
2020Henrik H. Pedersen

2 Kommentarer indtil videre

Niels Jørgen LindUdgivet i9:50 am - jun 4, 2017

Nå i nørder er i begyndt at svede, deres under en uge til endnu en stor event, på mange af nørdernes “hjemmebane” så det må de jo vise på score-kortet.????
Vi ses med altid godt golfnørd humør.
Hilsen Senior nørden

Leif JensenUdgivet i8:04 pm - jun 2, 2017

Jeg deltager naturligvis.

Du skal være logget ind for at skrive en kommentar.